„Snoro“ nemokumo administratorius pirmosios instancijos Ženevos teismui skundą pateikė 2019 metais. Jame nurodoma, kad ieškinyje minimą sumą prieš daugiau nei dešimt metų galimai pasisavino „Snoro“ vadovai ir akcininkai Vladimiras Antonovas ir Raimondas Baranauskas.

„Snoro“ banko nemokumo administratorius ir „Julius Baer“ teigiamai vertina taikią ginčo baigtį, akcentuodami racionalų ir palyginti greitą klausimo sprendimą, naudingą abiem šalims.

Nemokumo administratorius toliau tęs procesus, kuriais bus siekiama atgauti bankui padarytą žalą iš jo akcininkų, vadovų ir kitų asmenų.

„Taikos sutartis žymi labai reikšmingo „Snoro“ bankroto proceso etapo pabaigą. Mūsų vertinimu, šis susitarimas ne tik naudingas banko kreditoriams, bet ir įrodo specialistų iš Lietuvos potencialą sėkmingai ginti savo teises itin sudėtinguose tarptautiniuose ginčuose. Labai vertinu procesui vadovavusios advokatų kontoros „TGS Baltic“ pagalbą, taip pat dėkoju Šveicarijos teisininkams iš „Lalive“ ir „Nater Dallafior“, kurie rūpinosi mūsų interesais Šveicarijoje“, – sako „Snoro“ banko nemokumo administratorius Gintaras Adomonis.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės