„Vilnius tapo iš bankrutuojančio į vienaragį. Vienaragis ne šiaip labai gražus ženklas, bet tai milijardinė kompanija. Vilniaus biudžetas tapo milijardinis. Biudžetas išaugo. Labai noriu vieną skaičių pasakyti, palyginamąjį. Jeigu 2015 m. Vilniaus skola sudarė 106 proc. nuo biudžeto, tai šiandien ji sudaro maždaug 28 proc. nuo biudžeto“, – Laisvės partijos renginyje teigė R. Šimašius.

Sostinės vadovas tvirtina, kad biudžetas pakilo, o skola absoliučiais skaičiais nukrito apie 40 proc. ir atotrūkis yra didžiulis.

„Tikrai atsimenu tą laiką, kai buvau išrinktas meru, bet dar nėjau mero pareigų, aš tada vaikščiojau po visus Vilniaus savivaldybės kreditorius, pasakoti, kad dabar bus kitaip“, – sakė Vilniaus meras.

„Tik darbais vėliau pavyko parodyti, kad tai veikia ir iš tikrųjų pavyko iš bankrutuojančio statuso ir tų antraščių, kurias mes matėme prieš aštuonerius metus, jau keturis–penkis metus nematė ir negirdėjo apie Vilnių, dabar vienaragio etiketė Vilniui kabinama“, – pridūrė jis.

ELTA primena, kad šeštadienį vyksta Laisvės partijos organizuojamas renginys „Vilnius yra vienaragis: Kas toliau?“.

Jo metu bus apžvelgta, kokių idėjų, vizijų, problemų sprendimų ir lyderystės reikia Vilniuje, taip pat, kokius darbus dėl gyvenimo Vilniuje spėjo nuveikti Laisvės partija.

Renginyje bus nominuoti kandidatai pirminiuose Laisvės partijos kandidatų į Vilniaus merus rinkimuose.

Renginyje vyks ir diskusija „Vilnius yra vienaragis. Kas toliau?“, kurioje dalyvaus A. Armonaitė, Seimo vicepirmininkas Vytautas Mitalas, Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius, Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis, Vilniaus miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotoja Donalda Meiželytė ir investuotoja Jekaterina Govina.