Numatoma, kad šalia „SBA Urban“ jau plėtojamo „Nemunaičių“ rajono iškilsiantis multifunkcinis projektas tęs Nemuno kranto plėtrą ir kurs sinergiją tarp teritorijų. Bendrovės kreipėsi į Konkurencijos tarybą prašydamos leidimo steigti bendrą įmonę, kuri ir plėtos teritoriją.

„Konceptualiai tarsi pratęsime „Nemunaičių“ rajoną, o abiejose teritorijose įsikūrę gyventojai bei verslai galės naudotis išplėtota bendra infrastruktūra, erdvėmis, sutvarkyta Nemuno pakrante, aplinka ir vaizdu iš geriausios Kauno pusės. Tai ne tik leis optimaliai išnaudoti teritorijų stipriąsias puses, bet ir augins čia turimo turto vertę“, – pranešime sakė „SBA Urban“ valdybos pirmininkas bei bendrovės vadovas Lionginas Šepetys.

Konkurencijos tarybai priėmus palankų sprendimą, „SBA Urban“ ir „TABA Invest“ planuoja įsteigti bendrą įmonę, kurioje kiekvienas iš partnerių valdytų po 50 proc. akcijų.

Šalia H. ir O. Minkovskių gatvėje esančiame 2,5 hektaro sklype „SBA Urban“ plėtoja „Nemunaičių“ rajoną. Kauno savivaldybė kairiajame Nemuno krante yra suplanavusi statyti M. K. Čiurlionio menų centrą, taip pat tiltu sujungti šį upės krantą su Nemuno sala, kurioje veikia „Žalgirio“ arena, atidarytas tarptautinius reikalavimus atitinkantis baseinas bei baigiamas statyti mokslo muziejus „Mokslo sala“.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės