„Atostogų parke" numatomos sveikatinimo ir grožio procedūros, kuriose bus naudojami žemės gelmių teikiami ištekliai. Surengtame komplekso pristatyme habilituotas daktaras, geologas Saulius Šliaupa išskyrė geoterminį vandenį bei sapropelį, kaip ypatingus žemės gelmių išteklius Vakarų Lietuvoje.

Pasak pranešimo, savaitgalį „Atostogų parkas" jau sulaukė daugiau nei 1000 lankytojų, tikimasi, kad jis taps ne tik aplinkinių miestų bei rajonų gyventojų mėgiama poilsio vieta, bet ir pritrauks turistų iš kitų šalių.

Oficialų atidarymą vainikavo Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybių atstovų plaukimo varžybos „Plauk už Miestą 2015!”.

DELFI primena, kad Žibininkuose įsikūrusiame komplekse vienu metu galės ilsėtis iki 400 žmonių. Iš viso į šį projektą investuota 5,56 mln. eurų.

Visus metus veiksiantis kompleksas užima 8 tūkst. kv. metrų plotą. Jo įkūrėjai žada, jog čia bus galima pailsėti bei pasimėgauti teikiamomis sveikatinimo, ligų prevencijos ir grožio paslaugomis.

„Atostogų parkas“ pirmasis Baltijos šalyse siūlomoms procedūroms žada naudoti natūralius žemės gelmių išteklius – geoterminį vandenį ir dumblingas nuosėdas (sapropelį).

„Gavę Europos Sąjungos finansavimą, daugiau kaip pusmetį atlikome bandymus, sudarėme metodikas, kurios leis pasiekti geriausių sveikatinimo rezultatų. Įrodyta, kad geoterminio vandens procedūrų teigiamas poveikis išlieka iki 4 mėnesio po kurso, sapropelio – mažiausiai 2 mėnesius po procedūrų“, – pranešime spaudai sako projektą vykdančios bendrovės „Atostogų parkas“ direktorius Ričardas Jovaiša.

Pramogų komplekse poilsiautojams taip pat bus siūlomas baseinas su treniruokliais po vandeniu, malkomis šildomos pirtys, adrenalino mėgėjams po atviru dangumi įrengti baseinai.

Sveikatingumo ir SPA centro įkūrimui buvo gauta beveik 2,8 mln. Eur Europos Sąjungos parama, dar 1,7 mln. Eur finansavo Medicinos bankas. Pradėjus veikti kompleksui, čia bus įdarbinta apie 70 žmonių.

Naujasis kompleksas įsikūrė jau kurį laiką Žinininkuose veikiančio HBH komplekso kaimynystėje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (186)