Romano Abramovičiaus, kuris kažkada buvo turtingiausias Rusijos žmogus, pozicija vis krenta.

Pats turtingiausias Rusijos pilietis ir amerikietiškoje, ir rusiškoje žurnalo versijoje – „Bazel“ direktorių tarybos pirmininkas Olegas Deripaska (28,6 mlrd. dolerių), tačiau jo bendrovės atstovas pareiškė laikraščiui „Vedomosti“, kad skaičius gerokai padidintas.

Amerikos „Forbes“ R. Abramovičius atsidūrė antrojoje vietoje, o rusiškoje žurnalo versijoje – trečiojoje (24,3 mlrd. dolerių). Jį aplenkė Aleksejus Mordašovas. M. Kašulinskis tai aiškina išaugusia „Severstal“ akcijų verte: amerikietiškasis „Forbes“ skaičiavo nuo vasario 11 d., o rusiškasis – nuo kovo 14 d. Per šį laiką „Severstal“ akcijos pabrango 18 proc.

2007 m. buvo 60 milijardierių, o į sąrašą galima buvo pakliūti turint ne mažiau nei 660 mln. dolerių. Kovo pradžioje paskelbtame pasauliniame „Forbes“ sąraše figūravo 87 Rusijos milijardieriai.

Turtingiausi naujokai – Vladimiro Putino draugas ir naftos prekybos bendrovės „Gunvor“ savininkas Genadijus Timčenko (2,5 mlrd. dolerių) bei „Estar“ ir „Amurmetal“ savininkas Aleksandras Šiškinas (2,3 mlrd.).

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės