Lankytojams suteikiama galimybė pasivaikščioti šiame lauko rate, grožėtis Vilniaus ir jo apylinkių vaizdais bei juos fotografuoti. Eidami į lauko apžvalgos aikštelę lankytojai kartu galės susipažinti su viršutinėje šiuo metu bokšto taurėje rekonstruojamomis patalpomis, sužinoti apie jų būsimą paskirtį.

Pasivaikščioję aukščiausioje apžvalgos aikštelėje, lankytojai galės nusileisti į „Paukščių tako“ restoraną, esantį 165 m aukštyje, pasivaišinti gėrimais ir restorano virtuvės paruoštais patiekalais.
„Atverdami lankytojams šią naują erdvę kartu visuomenei siunčiame žinią apie vykstančią TV bokšto rekonstrukciją ir jos pažangą.

Tai pirmoji kregždė bokšto atgimimo ir atsinaujinimo kelyje. Greitu metu jų rasis vis daugiau, nes rekonstrukcijos eigoje bus atveriama ir naujai įveiklinama vis daugiau aukščiausio Lietuvos statinio erdvių“, – teigia Telecentro, valdančio Vilniaus TV bokštą, vadovas Remigijus Šeris.

Iš viso į Vilniaus TV bokšto rekonstrukciją numatoma investuoti 15 mln. euų, nurodoma pranešime. Jos metu bus rekonstruota 3700 kv. m. bokšto erdvių. Darbus numatoma baigti 2024 metais.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją