Bendrovės duomenimis, pirmąjį 2005 metų ketvirtį Lietuvos sidro rinkos augimas buvo mažesnis - rinka paaugo 1,87 karto.

"Ragutis" pranešė šiuo metu užimantis apie 48 proc. sidro rinkos (pernai - 39 proc.) ir esantis pirmoje vietoje, aplenkdamas bendrovę "Švyturio - Utenos alus". Trečioje vietoje yra importuojamas sidras "Lucky dog".

Teigiama, kad perkamiausias iš "Ragučio" gaminamų sidrų - kriaušių sidras "Fizz". Anot Kauno įmonės prekybos ir marketingo direktoriaus Daliaus Rutkausko, šiuo metu "Fizz" rinkos dalis sidro skardinėse segmente siekia 70 procentų, o antroje vietoje yra "Švyturio - Utenos alaus" gamyklos gaminamas sidras skardinėse.

"Sidras - tai jaunimo gėrimas. Jis yra lengvas, gaivus ir geriamas baruose ar linksmų vakarėlių metu", - teigė "Ragučio" generalinis direktorius Vytautas Meištas.

Anot jo, bendrovė šiemet ketina rinkai pateikti dar daugiau sidro naujienų. Šiais metais vartotojams jau buvo pristatytas spanguolių skonio sidras skardinėje ir plastikiniame butelyje.

"Ragutis", be alaus, dar gaminantis sidrą, alkoholinius kokteilius, importuojantis ir platinantis sultis "Aura" bei "Heineken" alų, pirmąjį šių metų ketvirtį skelbė padidinęs produkcijos pardavimus maždaug 23 proc. iki 6,9 mln. litrų.

Daug investuojanti Kauno alaus darykla 2004 metais patyrė 4,58 mln. litų nuostolių, jos pardavimai siekė 51,871 mln. litų. Šiemet "Ragutis" planuoja investuoti apie 5 mln. litų, o pardavimus padidinti apie 15 procentų.

Lietuvos aludarių asociacijos duomenimis, "Ragutis" užima apie dešimtadalį vidaus alaus rinkos.

Šaltinis
Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją