Aukcione pergalę šventė nežinomas pirkėjas, už pietus su W. Buffetu nepagailėjęs net 2 mln. 345 tūkst. 678 dolerių (5 mln. 588 tūkst. 108 litų). Po pergalės pirkėjas nusprendė kainą dar padidinti ir taip pagerinti ankstesnį pietų su W. Buffetu kainos rekordą. Taigi, galiausiai pietų su finansų ekspertu kaina šio aukciono laimėtojui buvo šimtu dolerių didesnė nei ankstesnio rekordo savininkui.

Aukciono nustatytos taisyklės skelbia, kad prie bendro pietų stalo W. Buffetas viso gali pakviesti septynis žmones. Pietūs vyks restorane „Smith&Wollensky“ Niujorke. Susitikimo su finansų ekspertu prie pietų stalo data dar nenustatyta.

Visi pinigai, surinkti aukciono metu, nukeliaus labdaros fondui „Glide“.

Teisė papietausi su W. Buffetu aukcione pardavinėjama nuo 2000 metų. Pirmą kartą aukciono laimėtojui pavyko papietausi su finansų genijumi vos už 25 tūkst. dolerių (57 tūkst. 559 litai). Šiais metais 25 tūkst. JAV dolerių buvo pradinė kaina už pietus.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją