Tokį pasiūlymą 2023 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo projektui įregistravo Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ nariai Kęstutis Mažeika, Saulius Skvernelis ir šios frakcijos seniūno pavaduotojas Algirdas Butkevičius.

"Apmaudu, kad vienintelis Sūduvos regionas neturi tinkamos arenos, tiek sporto, tiek ir kultūros renginiams. Arenai jau skirtas sklypas, konkurso būdu išrinktas projektas ir jau baigiami projektavimo darbai. Techniniam projektui rengti 260 tūkst. eurų skirta iš savivaldybės biudžeto lėšų“,- sako pasiūlymo autoriai.

Jų teigimu, daugiafunkcė sporto arena pagerins savivaldybės sporto, kultūros, švietimo, laisvalaikio ir sveikatingumo paslaugų kokybę bei padidins šių paslaugų prieinamumą gyventojams.

Anot Seimo narių, arenoje bus sukurta daugiafunkcė infrastruktūra, kurioje bus įrengta FIBA Europe reikalavimus atitinkanti krepšinio salė su ne mažiau kaip 3 tūkst. sėdimų vietų. Universali salė bus pritaikyta sporto (taip pat ir neįgaliųjų), kultūros, laisvalaikio ir sveikatingumo renginiams, taip pat rankinio, salės futbolo, tinklinio varžyboms ir atitiktų šių sporto šakų tarptautinių federacijų keliamus reikalavimus. Taip pat numatytos viešos erdvės maitinimo paslaugoms teikti, rengti spaudos konferencijas ir parodas.

Seimo nariai Kęstutis Mažeika, Saulius Skvernelis ir Algirdas Butkevičius savo pasiūlyme nurodo ir galimą lėšų šaltinį. Tai būtų valstybės investicijų programos, valstybės tarnybos reformos sutaupytos (nepanaudotos) bei skolintos lėšos.

ELTA
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Top naujienos