Portfelio pirkėjai – skolų išieškojimo bendrovės UAB „Gelvora“ bei pirkimo išsimokėtinai ir vartojimo kreditų bendrovė UAB „General Financing“.

Šis specifinis paskolų portfelis Ūkio bankui atiteko pagal 2013 metų vasario 23 dienos turto ir įsipareigojimų perdavimo sutartį, sudarytą tarp Ūkio, Šiaulių bankų ir valstybės įmonės „Indėlių ir investicijų draudimas“.

„Investuotojai jau atsiskaitė, lėšos bus išmokėtos banko kreditoriams. Viešasis konkursas kiek užsitęsė, nes potencialiems pirkėjams buvo nelengva tinkamai įvertinti prekę. Paskolų kiekis ir jų specifika reikalauja ne tik rinkos išmanymo, bet ir nemenkų resursų tokį portfelį administruojant. Be to, banko komanda neskubino proceso, stengdamasi susiderėti dėl maksimalios įmanomos kainos“, – sakė BAB Ūkio banko bankroto administratorius Gintaras Adomonis.

Paskolų portfelio pardavimo procesą bankroto administratorius pradėjo šių metų sausio pabaigoje.

Kauno apygardos teismas bankroto bylą Ūkio bankui iškėlė 2013 metų gegužės 2 dieną. Nutartis įsiteisėjo birželio 7 dieną.

Susiję straipsniai
Japonijos ekonomika nedžiugina

Nepaisant Japonijos vyriausybės taikomų agresyvių ūkio skatinimo priemonių, šalies ekonomika antrąjį ketvirtį augo mažiau nei prognozuota, p...

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės