Šiuo metu „Montuotojas“ įgyvendina modernizacijos programą, didžiausias dėmesys skiriamas projektų valdymo efektyvumui didinti, gamybos veiklos ir rezultatų gerinimui, turto valdymo efektyvumui. Pastaruoju metu buvo atnaujinta įmonės aukščiausio lygio vadovų komanda, sustiprintos pardavimų kompetencijos, aktyviai dirbama su užsakymų portfelio didinimu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

„Šiuos metus pradėjome turėdami stambių užsakymų, o sklandžiam įgyvendinimui užtikrinti mums buvo reikalingas finansinis pastiprinimas, kurį ir suteikė „Pagalbos verslui fondas“. Gautas ilgalaikis finansavimas padės užtikrinti tvarų įmonės vystymą ir plėtrą, savalaikius atsiskaitymus su partneriais, medžiagų tiekėjais, kurie šiuo metu prisideda prie dalies „Montuotojo“ įgyvendinamų projektų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje“, – sako įmonės vadovas Martynas Pargaliauskas.

„Daugiau nei pusšimtį metų veikianti įmonė yra sukaupusi patirtį įgyvendinant sudėtingus projektus Lietuvoje ir užsienyje. Džiaugiuosi, kad šiuo metu didelius gamybinius pajėgumus valdanti įmonė investuoja į gamybos modernizavimą, skaitmeninimą ir skiria dėmesį tvarumo uždaviniams. Valstybės paskolintos lėšos sustiprins apyvartinį kapitalą, pagerins jos pozicijas užsienio šalių konkursuose ir leis toliau sistemingai investuoti į tvarumo uždavinius atliepiančias sritis,“ – investavimo sprendimą komentavo VIVA generalinis direktorius Dainius Vilčinskas.

Remiantis pasirašyta sutartimi Pagalbos verslui fondas įmonei finansavimą suteiks šešiems metams, o gautos lėšos bus panaudotos suplanuotų ir pandemijos sutrikdytų investicijų užtikrinimui, modernizavimo procesų diegimui, apyvartiniam kapitalui vykdant projektus ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimui.

„Ilgalaikis ir tvarus finansavimas padės „Montuotojui“ siekti užsibrėžtų strateginių tikslų: sparčios plėtros Lietuvos ir užsienio rinkose, pilno ciklo „iki rakto“ projektų vystymo, inžinerinių kompetencijų stiprinimo, pardavimų ir pelningumo auginimo. Tikime, kad artimiausiu metu „Montuotojas“ taps sparčiai augančia inžinerine įmone ne tik Lietuvoje, bet ir platesniame regione“, – sako vieno didžiausių Baltijos šalyse privataus kapitalo fondo „INVL Baltic Sea Growth Fund“ Partneris Vidas Venckus.

Šiuos metus „Montuotojas“ pradėjo turėdamas 18 mln. užsakymų portfelį, kurį sudarė užsakymai, gauti iš didelių Lietuvos bei užsienio pramonės ir energetikos įmonių. „Montuotojas“ šiuo metu dirba su tokiomis įmonėmis kaip Klaipėdos jūrų krovos kompanija „Bega“, „Lifosa“, „Dominari“, „Conresta“, „Kauno energija“, „Vita Baltic“, „YIT Kausta“, „Orlen Lietuva“ bei kitomis.

Pagrindinis Pagalbos verslui fondo tikslas – padėti vidutinėms ir didelėms Lietuvoje veikiančioms įmonėms, susidūrusioms su COVID-19 sukeltais iššūkiais. Fondas siekia tapti tvariu partneriu vidutinėms ir stambioms įmonėms, kurios negauna finansavimo iš tokias paslaugas teikiančių rinkos dalyvių.

Valstybės investicijos prisideda prie stambių ir vidutinių verslų išsaugojimo bei atskirų ekonomikos sektorių skatinimo ir vystymosi. Pagalbos verslui fondą valdo Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA). Visą informaciją apie fondo veiklą, investavimo kriterijus ir paraiškos formas galima rasti VIVA interneto svetainėje (www.viva.lt).

„Montuotojas“ yra viena iš didžiausių inžinerinių sprendimų, pramoninių įrenginių gamybos, pramoninės statybos bei montavimo įmonių Baltijos šalyse. Bendrovė teikia generalinės rangos, inžinerinių sprendimų, projektavimo, gamybos, montavimo ir konsultavimo paslaugas pramonės, energetikos bei kitoms įmonėms tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Bendrovėje „Montuotojas“ dirba beveik 500 patyrusių specialistų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės