Kaip rašoma pranešime spaudai, bendrovė turimą 300 paštomatų tinklą papildys dar 50 naujų paštomatų, kurie pasklis po visą šalį. Projekto investicijos sieks apie 1,5 mln. eurų.

Anot „Omnivos LT“ generalinio direktoriaus Simono Bielskio, 2020 m. situacija parodė, kad e. komercija Lietuvoje ir pasaulyje turi daugybę potencialo ir plėtros galimybių, o ilgalaikė strateginė kryptis pasiteisino.

„Praėjusiais metais pristatėme 2,5 karto daugiau siuntų nei 2019 m. E. parduotuvių prekybos apimtis 2020 m. taip pat smarkiai padidėjo. Prognozuojame, kad šiemet e. komercija Lietuvoje išaugs dar maždaug penktadaliu“, – teigia Simonas Bielskis.

Užbaigusi šį plėtros etapą įmonė iš viso turės 350 paštomatų tinklą visoje Lietuvoje, o tai yra daugiau kaip 47 tūkst. siuntų skyrelių. OMNIVA paštomatų tinklo plėtrą numatoma vykdyti antrą šių metų pusmetį tiek didžiuosiuose miestuose, tiek regionuose.

Anot „Omniva LT“ Operacijų departamento direktorės Giedrės Vaitekūnaitės, kartu su paštomatų tinklo plėtra ketinama investuoti ir kitose srityse: „Planuojame plėsti automobilių parką, toliau investuoti į siuntų rūšiavimo terminalų automatizavimą ir sandėliavimo patalpų plėtrą didžiuosiuose miestuose. Kartu su šia plėtra stiprinsime ir savo komandą – kursime naujas ir gerinsime esamas darbo vietas“, – sako G. Vaitekūnaitė.

Bendrovė praėjusiais metais pristatė išorinę prekių grąžinimo platformą FLIPO, šiemet ketinama pradėti teikti e. komercijos konsultacijas.

Šiuo metu „Omniva LT“ valdo didžiausią paštomatų tinklą – turi 300 paštomatų, daugiau nei 40 tūkst. siuntų skyrelių visoje Lietuvoje. Bendrovės investicijos į plėtrą 2020 m. siekė 1 mln. eurų, 2019 m. – 4 mln. eurų.

OMNIVA paštomatų tinklas Latvijoje bei Estijoje šiemet taip pat bus aktyviai plečiamas. OMNIVA priklauso Estijos paštui AB „Eesti Post“, kuris valdo didžiausią paštomatų tinklą Baltijos šalyse.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos