Vienas DELFI skaitytojas socialiniuose tinkluose pasidalino nuotraukomis, kuriose užfiksavo apsipirkimą „Prismos“ parduotuvėje.

„Nuoširdžiai. Jei Lietuvoje būtų rengiami geriausios kasininkės rinkimai, savo balsą atiduočiau PC „Ozas“ „Prisma“ darbuotojai.

Niekur kitur (nei „Maxima“, nei „Iki“ ar „Rimi“) dar neteko matyt, kad viena darbuotoja aptarnautų visos didelės parduotuvės visus klientus. Maža to, ji sugeba bėgioti tarp dviejų kasų ir aptarnauti dviejose eilėse laukiančius klientus“, – stebėjosi vilnietis, pridūręs, kad nė viena kita kasa ilgiausioje eilėje nedirbo.

„Turbūt „Prisma“ administracija neleidžia kitoms prie kasų net prisiartinti ir taip taupo, kad turėtų iš ko geriausiai savo darbuotojai bent dvigubą atlyginimą mokėti ir už gerą darbą skatinti. Dirba už dvi, su dviem kasos aparatais. Pagarba tokiai darbuotojai. Gėda vadovams.

O šiaip, aš net sutikčiau, kad prekybos tinklai kainas dar truputėlį pakeltų! ...Kad truputėlį daugiau kasininkių turėtų už ką įdarbinti, kad pirkėjams būtų patogiau ir eilėse laiko gaišti mažiau reiktų“, – komentavo vyriškis.

DELFI kelis kartus kreipėsi į „Prisma“ atstovus telefonu, el. paštu ir parduotuvės „Facebook“ paskyroje, tačiau į kreipimąsi niekas neatsakė, nors žadėjo tai padaryti.

Į pirkėjo įrašą socialiniame tinkle parduotuvės atstovai atsakė taip: „Dėkojame už žinutę bei apgailestaujame už patirtus nepatogumus. Parduotuvė jau informuota apie šią situaciją. Tikimės, kad apsipirkimas pas mus jums bus tik malonus. Lauksime sugrįžtant!“.

Atidarant pirmąją parduotuvę „Oze“ buvo skelbta, kad jos plotas 10 tūkst. kv. m (beje, krepšinio aikštelės plotas – 420 kv. m), o jame dirba 115 darbuotojų.

„Sodros“ duomenimis, šiuo metu bendrovėje „Prisma LT“ yra 335 darbuotojai. Bendrovė valdo po dvi parduotuves Vilniuje ir Kaune.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos