Šalia Kupiškio esantį Šepetos durpyną eksploatuojanti ir daržininkystei bei gėlininkystei skirtus durpių substratus gaminanti „Durpeta“ 2022 m. gavo beveik 18,4 mln. eurų pajamų ir uždirbo 1,8 mln. eurų grynojo pelno. Tai buvo geriausi metai per įmonės istoriją.

„Durpeta“ Šepetos durpyną su pertraukomis eksploatuoja nuo 1994 m., tačiau durpės į įmonės perdirbimo cechą, kuriame gimsta galutiniai produktai, atkeliauja ir iš kitų šalies durpynų, priklausančių bendrovėms „Poraistė“, „Baloša“ ir „Alių durpynas“. Visos keturios bendrovės priklauso lietuviško kapitalo „Remil“ įmonių grupei.

„Durpetos“, didžiausios grupės įmonės, vadovas Darius Pilka sako, kad pernai bendrovei rekordinių skaičių išlaikyti nepavyko, tačiau taip nutiko ne dėl kokio nors nuosmukio.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)