Kaip nurodoma pranešime, „Nasdaq“ grupės technologijų ir verslo paslaugų padalinyje Vilniuje kuriami, testuojami ir diegiami technologiniai sprendimai, kuriais šiuo metu naudojasi daugiau kaip 130 pasaulio finansų rinkų.

Pasak „Nasdaq“ viceprezidentės ir biuro Lietuvoje vadovės Armintos Saladžienės, „Nasdaq“ paslaugų Lietuvoje plėtrą lėmė šalies pranašumai pasaulinių verslo paslaugų ir informacijos bei komunikacijos technologijų sektoriuose.

„Vilnius turi du esminius pranašumus, būtinus pasauliniam verslo ir IT paslaugų centrui: gerai išvystytą infrastruktūrą ir talentingus aukštos kvalifikacijos informacinių technologijų ir finansų specialistus. Būtent dėl šių privalumų mums pavyko taip greitai ir sėkmingai išplėtoti technologijų ir verslo kompetencijų centre teikiamas paslaugas“, – pranešime sako A. Saladžienė.

Jos teigimu, naujajame plėtros etape bus toliau stiprinamos duomenų analitikos, finansinių technologijų plėtojimo, kibernetinio saugumo ir debesų inžinerijos kompetencijas.

„Nasdaq“ Technologijų ir verslo kompetencijų centras Vilniuje buvo įkurtas 2015 metais. Per 5 metus darbuotojų skaičius Lietuvoje veikiančiose „Nasdaq“ įmonėse išaugo nuo 30 iki 390, todėl biuras Lietuvoje tapo antru pagal dydį „Nasdaq“ biuru Europoje ir trečiu visame pasaulyje.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)