„Gintaras yra užaugęs su šia įmone, jam teko dirbi įvairaus lygio pareigose. Jis puikiai išmano mūsų verslo subtilybes, yra atkaklus ir ryžtingas, todėl, tikiu, puikiai susidoros su jam patikėtomis pareigomis,“- sako „Maxima grupė” generalinis direktorius Gintaras Marcinkevičius.

Gintaras Jasinskas yra vienas seniausių įmonės darbuotojų. Per 15 darbo įmonėje metų G.Jasinskas padarė įspūdingą karjerą, 1993 metais vienoje iš parduotuvių pradėjęs dirbti sandėlio darbuotoju.

Jau po metų, 1994 metais, G.Jasinskas tapo bendrovės „Urdžia“ - taip vadinosi pirmosios „Vilniaus prekybos“ parduotuvės - prekybos agentu.

1996 m. jis vadovavo dukterinės įmonės „Kvapnioji kava“ padaliniui, vėliau tais pačiais metais – įmonės filialui, indų salonui Baltarusijoje.

Nuo 1997 m. G.Jasinskas derybų bei prekybos verslo patirties sėmėsi dirbdamas skirtingų sričių vadybininko pareigose. 2001 m. kovą G.Jasinskas buvo paskirtas „VP Market“ prekių grupės vadovu.

2004 rugpjūčio pradžioje Gintaras Jasinskas tapo „VP Market“ pirkimų departamento direktoriumi. Departamentui skilus į du, iki paskyrimo generaliniu direktoriumi, vadovavo maisto ir pirmojo būtinumo pramoninių prekių pirkimų departamentui.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją