Įvertindama pirmąją savo kadenciją I. Ruginienė suvažiavimo delegatams paminėjo iššūkius, su kuriais teko susidurti per pirmąją kadenciją.

„Dėl pandemijos daug ko turėjome mokytis iš naujo bei atidžiai sekti, kad nebūtų pasinaudota padėtimi ir sumažintos darbuotojų garantijos.

Daugmaž apsipratę su virusu, turėjome kitą labai svarbią darbuotojų judėjimui pamoką – streiką „Achemoje“, atėmusiu daug laiko ir energijos, tačiau davusiu neįkainojamos patirties. Na ir galiausiai viską vainikavo net sapnuose nematytas košmaras – karas Ukrainoje“, – vardijo perrinktoji LPSK pirmininkė.

I. Ruginienė pasidžiaugė didėjančia naryste, organizacijos žinomumo augimu, vardijo sėkmes ir nesėkmes, ką pavyko nuveikti ir kas liko neištesėta.

Kaip teigiama LPSK pranešime, antrojoje kadencijoje I. Ruginienė žadėjo tęsti darbus, tobulinti veiklas, didinti žinomumą apie profesines sąjungas. „Darbas LPSK man nėra darbas, tai – daugiau gyvenimo būdas.

Tai, ką aš darau kiekvieną dieną, suteikia man pasitekinimo jausmą, ypač kai padedi konkrečiam žmogui ar žmonių grupei. Atidaviau šiam darbui visą širdį pirmojoje kadencijoje, žadu tai daryti ir ateityje“, – prisistatydama delegatams kalbėjo ji.

ELTA
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Top naujienos