Lietuvos oro uostų personalo vadovė Danguolė Armanavičiūtė teigia, kad 2023 m. inspektorių ir operatorių pareigybės bus tarp paklausiausių oro uostuose, kadangi jos daro tiesioginę įtaką oro uostuose vykdomiems procesams bei užtikrina efektyvų oro uostų darbą.

„Lietuvos oro uostai visuomet ieško plataus spektro darbuotojų – įvairių sričių projektų vadovų, informacinių technologijų ekspertų, inžinerijos ir eksploatacijos specialistų. Ypatingai džiaugiamės tuo, kad į laisvas vietas kandidatuoja ir anksčiau Lietuvos oro uostuose dirbę darbuotojai. Per pastaruosius metus į mūsų organizaciją sugrįžo penki anksčiau čia dirbę kolegos“, – komentavo Lietuvos oro uostų personalo vadovė D. Armanavičiūtė.

Jos teigimu, tiek grįžtantys, tiek esami darbuotojai labiausiai vertina organizacinę kultūrą oro uostuose, vidinės karjeros galimybes bei organizacijos atvirumą. Per 2022 metus vidinę karjerą padarė dešimtadalis organizacijos darbuotojų.

„Be kitų faktorių – mums itin svarbu oro uostų kaip darbo vietos išskirtinumas, todėl džiaugiamės, kad tai įvertina ir mūsų nauji darbuotojai. Praėjusiais metai aktyviai investavome į darbdavio žinomumo kampaniją „Vienintelis toks“ ir rezultatai rodo, kad ji stipriai prisidėjo prie pasiekimų, esamų darbuotojų įsitraukimo bei rekordinio darbuotojų skaičiaus augimo“, – pasakojo D. Armanavičiūtė.

Lietuvos oro uostų personalo vadovė teigė, kad per 2022 m. organizacijai pavyko priartėti ir prie priešpandeminio darbuotojų skaičiaus. 2019 m. pabaigoje Lietuvos oro uostuose dirbo 662 darbuotojai, o 2022 m. gruodžio pabaigoje organizacijoje dirbo 595 darbuotojai.

„Galime pasidžiaugti, kad atsigauna ne tik aviacijos srautai, bet ir aktyviai auga aviacijos sektoriuje dirbančių skaičius. Šioje srityje taip pat pavyko beveik sugrįžti į priešpandeminį lygį, o per ateinančius metus planuojame įdarbinti daugiau nei 40 darbuotojų“, – pasakojo D. Armanavičiūtė.

Visos laisvos pozicijos skelbiamos čia.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos