Bendrovės akcininkams, pasak įmonės stebėtojų tarybos pirmininko Valstybės turto fondo Turto valdymo direktoriaus Andriaus Šukio, bus siūloma mokėti dividendus.

"Aš patenkintas tokiais rezultatais, bet mums tekusios prievolės, įskaitant ir skolas, buvo pakankamai didelė našta. Galvoju, kad mes ir su tuo susitvarkėme", - BNS sakė įmonės generalinis direktorius Vytautas Vismantas. Jis nedetalizavo, kokio dydžio prievolės teko įmonei, pernai reorganizavus tuometinę "Lisco" į dvi atskiras bendroves.

Didžioji dalis pelno, pasak V.Vismanto, gauta iš pagrindinės veiklos. LJL pajamos pernai siekė 46,86 mln. litų.

Trečiąjį 2001 metų ketvirtį LJL skelbė uždirbusi 33 tūkst. litų neaudituoto pelno, tačiau, kaip teigė įmonės vadovas, būtų neteisinga manyti, kad kur kas pelningesnis buvo ketvirtasis ketvirtis.

"Pas mus viskas vėluoja - nuo apmokėjimo arba paslaugos atlikimo iki patvirtinimo dažnai praeina trys mėnesiai, o kartais - ir pusė metų. Todėl trečiojo ketvirčio rezultatas buvo tik statistinis", - tvirtino V.Vismantas.

Pasak jo, audituoti 2001 metų veiklos rezultatai turėtų paaiškėti kitą savaitę.

Bendrovės stebėtojų tarybos pirmininkas Turto fondo turto valdymo direktorius Andrius Šukys anksčiau BNS sakė, kad akcininkams šiemet bus siūloma paskirstyti maždaug 2 mln. litų pelno. 1,367 mln. litų nepaskirstyto ankstesniųjų metų pelno įmonei perduota po "Lisco" reorganizavimo.

Pirmadienį A.Šukys patvirtino, kad akcininkams bus siūloma išmokėti dividendus, tačiau kokio dydžio, jis nesutiko atskleisti.

LJL turi 19 sausakrūvių laivų, kurie vežioja metalą, medieną, biriuosius bei kitus produktus.

Valstybės turto fondas valdo 73,24 proc. LJL akcijų, kurių pardavimo konkursą ketina skelbti šių metų antrąjį pusmetį. Bendrovė buvo įkurta, pernai pavasarį Danijos bendrovei "DFDS Tor Line" parduotą "Lisco" reorganizavus į dvi - keltų įmonę "Lisco Baltic Service" ir trampinių laivų bendrovę LJL.

Šaltinis
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės