Išperka greičiau nei atsiveža

Investicinį auksą parduodančios įmonės „Florinus“ vadovas Žilvinas Leškevičius pasakojo, kad tauriųjų metalų ir aukso pardavimai yra padidėję jau nuo pandemijos pradžios, o žmonės atėję jo įsigyti dabar sako, kad taip bando apsisaugoti nuo didėjančių kainų ir išvengti pinigų nuvertėjimo.

„Auksas ir taurieji metalai yra pagrindinis dalykas, kurį ekonomistai pripažįsta visame pasaulyje. Gal tai ir ne investavimas, iš kurio gausime didelę grąžą, bet tai yra turimo kapitalo išsaugojimas nuo nuvertėjimo, nuo infliacijos.

Šiuo metu susidariusi situacija yra labai panaši, kaip buvo 2007 m. Mūsų klientai iš užsienio, kurie užsiima logistika, jie sako, kad jaučia, kad prasideda lygiai tas pats“, – įspėjo jis.

Paprašytas patikslinti, vadovas teigė kalbantis apie recesiją.

„Tai yra tam tikra prieškrizinė situacija.

O pas mus atėję žmonės sako, kad tauriuosius metalus perka, kad išsaugotų tuos pačius pinigus, kuriuos turi“, – sakė jis ir tikino, kad šiandien tikrai galima kalbėti apie aukso pirkimo piką.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės