Teismas rugsėjo 15 dieną atmetė savivaldybės skundą ir paliko galioti jai nepalankų Kauno apygardos teismo birželį priimtą sprendimą, pagal kurį nenurodomos vertės konkursas buvo sustabdytas.

„Savivaldybė konkursu nesiekia įsigyti viešųjų funkcijų vykdymui reikalingų prekių ar paslaugų, o tik siekia gauti kuo didesnę ekonominę naudą. Byloje nėra duomenų, kad dėl taikomų laikinųjų apsaugos priemonių gali atsirasti reali žala visuomenei“, – rašoma Apeliacinio teisme nutartyje.

Savivaldybei birželio pradžioje paskelbus konkursą dėl rinkliavos dydžio nustatymo „Clear Channel Lietuva“ apskundė jį teismui prašydama konkurso sąlygas pripažinti neteisėtomis ir jį nutraukti. Bendrovė taip pat paprašė laikinai sustabdyti konkurso procedūras.

„Kitaip net ir pripažinus konkurso sąlygas neteisėtomis, jo rezultatai negalėtų būti anuliuoti, o pagal konkurso rezultatus savivaldybės išduoti išorinės reklamos leidimai turėtų būti ginčijami atskiruose teisminiuose procesuose“, – pirmos instancijos teisme aiškino bendrovė.

Savivaldybės teigimu, tokie įmonės teiginiai yra tik prielaidos, o įmonė gali ir toliau siekti leidimo įrengti išorinę reklamą.

„Nepritaikius laikinųjų apsaugos priemonių ir nesustabdžius konkurso procedūrų ieškovė vis tiek galėtų dalyvauti konkurse, jį laimėti ir gauti leidimą įrengti išorinę reklamą“, – teisme teigė savivaldybės atstovai.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
Top naujienos