A. Mackevičius „Vilniaus baldams” vadovavo nuo 2010 m. liepos 1 d.

„Esu sukaupęs daug patirties, tad ir toliau planuoju aktyvią veiklą, esu atviras naujiems iššūkiams. Taip pat nuoširdžiai tikiu, kad šie pokyčiai bus naudingi įmonei, suteiks jai naują impulsą“, – bendrovės pranešime cituojamas A. Mackevičius.

„Vilniaus baldų“ valdybos sprendimu 45-erių D. Aleksandravičius pareigas užims nuo 2014 m. sausio 6 dienos, o A. Mackevičius iki 2014 m. sausio 25 d. dirbs bendrovėje patarėju.

„Esame dėkingi A. Mackevičiui už „Vilniaus balduose“ įgyvendintus pokyčius, kurie pakėlė įmonę bei jos komandą į naują kokybinį lygį. Tikimės, kad pradėtus darbus su ne mažesniu užsidegimu tęs ir naujasis vadovas“, - teigia „Vilniaus baldų“ valdybos pirmininkas Vytautas Bučas.

“Esu įsitikinęs, kad vienas iš pagrindinių įmonei keliamų tikslų – gamybos proceso efektyvumas ir kokybė. Šių tikslų sėkmę lemia darbuotojai, todėl ketinu orientuotis į gero mikroklimato, saugios aplinkos ir atvirumo kultūros puoselėjimą, ką mano turimomis žiniomis iki šiol sėkmingai darė Aidas ”, - sakė D. Aleksandravičius.

Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete inžinieriaus – ekonomisto išsilavinimą įgijęs D. Aleksandravičius nuo 2011 metų balandžio iki 2013 m. pabaigos dirbo „Lesto“ Strategijos ir vystymo tarnybos direktoriumi, buvo įmonės „Technologijų ir inovacijų centras” valdybos narys. Anksčiau jis yra dirbęs gyvybės draudimo įmonės „MetLife Amplico“ vykdančiuoju pardavimo direktoriumi (2010 m. liepa – 2011 m. kovas), “SEB gyvybės draudimo“ valdybos nariu ir Pardavimų valdymo departamento direktoriumi (2008 m. vasaris – 2010 m. gegužė), nuo 1996 m. yra užėmęs įvairias pozicijas SEB banke.

„Vilniaus baldų“ 2013 m. sausio – rugsėjo mėn. pardavimai siekė 121,7 mln. litų, o grynasis pelnas – 11,4 mln. litų. Įmonėje dirba apie 400 žmonių.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos