„Sėkminga bendrovės veikla ir turimi finansiniai resursai leidžia skirti dividendus – tai visiems akcininkams suteiks pasirinkimo galimybę papildomai investuoti ar panaudoti gautas lėšas kitiems tikslams“, – sakė „Invaldos INVL“ prezidentas Darius Šulnis.

Teisę gauti dividendus turės asmenys, kurie bus „Invaldos INVL“ akcininkai šių metų gegužės 13 dienos pabaigoje. Pagal bendrovės balandžio 29 d. akcijos kainą dividendų pajamingumas siekia 5,2 proc.

Visuotinio akcininkų susirinkimo metu taip pat išrinkta „Invalda INVL“ valdyba, kurią sudaro valdybos nariai Alvydas Banys, Indrė Mišeikytė ir nepriklausomas valdybos narys Tomas Bubinas.

Susirinkimo metu patvirtinti ir audituoti „Invaldos INVL“ 2021 metų rezultatai. Bendrovės nuosavas kapitalas 2021 m. pabaigoje buvo 121,2 mln. eurų, arba 10,32 euro akcijai, ir, lyginant su 2020 m. pabaiga, padidėjo 45 proc. Per praėjusius metus „Invaldos INVL“ uždirbtas grynasis pelnas siekė 37,5 mln. eurų – 7 kartus daugiau nei 2020 m. (5,3 mln. eurų).

„Invalda INVL“ grupės įmonės, veikiančios Lietuvoje ir Latvijoje, teikia paslaugas daugiau kaip 260 tūkstančių individualių ir institucinių regiono ir tarptautinių klientų, patikėjusių „Invaldos INVL“ grupei valdyti 1,6 mlrd. eurų skirtingose turto klasėse, tokiose kaip pensijų ir investiciniai fondai, individualūs portfeliai, privataus kapitalo ir kitos alternatyvios investicijos.

„Invaldos INVL“ akcijomis „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje prekiaujama nuo 1995 metų.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės