Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė aiškino, kad jos pozicija, kalbant apie jai siūlomą ministro portfelį, buvusi paprasta – ten, kur jos reikės, toje pozicijoje ji ir dirbsianti.

„Tai visą laiką žinojo ir Ingrida Šimonytė, todėl ne apie įkalbinėjimus čia buvo klausimas, bet apie kriterijus, kurie yra keliami kandidatams, apie darbus, kurie yra planuojami, buvo pagrindiniai darbotvarkės klausimai, todėl tai nebuvo susiję su kokiais tai įkalbinėjimais“, – komentavo ji.

M. Navickienė neslėpė, kad socialinės apsaugos sritis yra sudėtinga, apimanti daug gyvenimo sričių, tačiau, kaip pabrėžė, pats svarbiausias dalykas bus COVID-19 fone užtikrinti stabilią socialinės apsaugos srities veiklą.

„O mano pačios prioritetas būtų sukoncentruotas į socialinių paslaugų prieinamumo didinimą ir gerinimą. Tai yra labiausiai atskirtų visuomenės grupių įtraukimo situacija, tiek negaliųjų, tiek vienišų pagyvenusių žmonių, vienišų tėvų, kurie augina vaikus, tai ši problematika tikrai jaučiasi ir matosi iš įvairių diskusijų, iš įvairių formatų. Manau, kad atskirų grupių įtraukties problema vis dar yra labai opi Lietuvoje ir būtent jai skirčiau didelį dėmesį.

Taip pat pensijos – stabilus pensijų augimas ir to užtikrinimas yra didelis prioritetas šiai vyriausybei ir, žinoma, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai. Norėčiau atkreipti dėmesį į mažiausias pensijas gaunančius žmones, kalbėti apie vienišus pagyvenusius asmenis. Praėjusios kadencijos metu vienišiems pagyvenusiems asmenims buvo siūloma papildoma pensija. Tai, manau, kad peržiūrėjus biudžetus būtų noras grįžti prie šio klausimo taip pat“, – prioritetus vardijo politikė.

Paklausta, galbūt yra planų imtis taisyti praėjusios valdžios priimtus arba nepriimtus sprendimus, M. Navickienė teigė kol kas dėl to jokių minčių neturinti.

„Nesiimčiau kalbėti apie jokias korekcijas ar jokius pataisymus. Yra gerų dalykų, kurie buvo padaryti, tai juos tikrai tęsime ir, svarbiausias dalykas, kaip ir minėjau, yra sistemos stabilumas ir dabar apie kažkokių sprendimų atšaukimus minčių tikrai neturiu.

Reikėtų peržiūrėti, kaip atrodo biudžetai, kaip atrodo ateities planai, turime ir savo programos rengimo iššūkius, todėl mes turėsime tartis ir su koalicijos partneriais, kaip geriausiai galėtume įgyvendinti programines nuostatas“, – sakė ji.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės