„Likome vieninteliai apskritai iš visų kultūros paslaugų, na, gal su teatrais, kur šitokios drastiškos priemonės taikomos, kai viskas atlaisvėję“, – Lietuvos radijui ketvirtadienį teigė kino teatrų „Forum Cinemas“ tinklo vadovas Gintaras Plytnikas.

„Galimybių pasas mums būtų priimtinas. (...) Iš paskutinių prisipirkome aparatūros kodams nuskaityti“, – pabrėžė jis.

Pasak G. Plytniko, dabar kino teatruose žiūrovai sėdi šachmatų tvarka – paliekami tarpai, bet draudžiami užkandžiai, būtina dėvėti medicinines kaukes.

G. Plytniko teigimu, prekyba užkandžiais visame pasaulyje kino teatrams prideda trečdalį pajamų.

„Forum Cinemas“ vadovas sako, kad dabar kino salėse veikianti ventiliacija yra kokybiška ir, anot G. Plytniko, nepriklausomai nuo žiūrovų kiekio, ištraukia 26 kubinius metrus oro vienam žmogui.

„Oras, kuris patenka į salę, nerekuperuojamas, o ištraukiamas ir įpučiamas naujas “, – pareiškė jis.

Statistikos departamento duomenys rodo, kad jau pernai, kai kino teatrai buvo uždaryti trumpiau, jų pajamos krito daugiau nei perpus.

Už parduotus bilietus į filmus pernai buvo gauta 8,6 mln. eurų pajamų, šeštadienį pranešė Statistikos departamentas.

Kino teatrų pajamos už bilietus sumažėjo, palyginti su 2019 metais, 13 mln. eurų. 2018 metais teatrai už parduotus bilietus į filmus gavo 22,6 mln. eurų pajamų.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (29)