Trijose Baltijos šalyse pagal internetinio banko vartotojų skaičių “Hansabank” grupė užima pirmaujančią poziciją. Pirmojo šių metų pusmečio duomenimis, pagal vartotojų skaičių “Hansabankas” užėmė didžiausią internetinės bankininkystės rinkos dalį Lietuvoje – 57 proc. Latvijoje “hanza.net” užima 55 proc. internetinės bankininkystės rinkos, Estijoje – 59 proc.

Palyginti su praėjusiais metais, “hanza.net” vartotojų skaičius Lietuvoje išaugo beveik tris kartus – praeitų metų rugsėjo 15 d. vartotojų skaičius siekė 110 tūkst.

Banko atstovų teigimu, apie 12-13 proc. įmokų už komunalinius patarnavimus “Hansabanke” atliekama per intenetinį banką “hanza.net”. Tuo tarpu už fiksuoto bei mobiliojo ryšio tiekėjų paslaugas elektroniniais kanalais (“hanza.net”, mobilus bankas, tiesioginis debetas ir t.t.) atsiskaito daugiau nei 50 proc. visų už šias paslaugas mokančių klientų.

“Hansabanko” internetiniame banke “hanza.net” galima ne tik matyti informaciją apie savo sąskaitą (sąskaitos balansą, atliktas operacijas ir pan.), bet ir atlikti įvairius mokėjimus, atsiskaityti už komunalinius patarnavimus visoje Lietuvoje, padėti indėlį, investuoti į vertybinius popierius ir t.t. Kitąmet, kai prasidės privatus pensijų kaupimas “Hansabanko” dukterinės bendrovės pensijų fonduose, internetiniame banke “hanza.net” taip pat bus galima sekti ir privačios pensijos kaupimąsi.

Šių metų liepos mėn. “Hansabank” grupės internetinės bankininkystės paslauga “hanza.net” buvo pripažinta geriausiu banku internete Vidurio ir Rytų Europoje. Konkursą paskelbė ir organizavo prestižinis verslo žurnalas “Global finance” (JAV). “Hanza.net” pripažintas geriausiu tarp Vidurio ir Rytų Europos interneto bankų septyniose kategorijose iš aštuonių – už geriausią integruotą interneto puslapį klientams, geriausią sąskaitų apmokėjimo internetu sprendimą, geriausią puslapio dizainą, geriausią prekybos internetu sprendimą ir kt.

“Hansabankas” priklauso didžiausiai Baltijos šalyse finansinių paslaugų grupei “Hansabank”, kurios strateginis investuotojas yra Švedijos “Swedbank”. “Hansabank” grupei Lietuvoje taip pat priklauso “Hanza lizingas”, “Hansa investicijų valdymas”, “Baltijos autolizingas”, “Baltijos realizacijos centras”, “Investicijų draudimo brokeris” ir kompanija “Trailway rental”. “Financial Times” šiais metais paskelbtame didžiausių pagal kapitalą bendrovių šimtuke “Hansabank” grupė yra pripažinta didžiausia kompanija Baltijos šalyse ir 25-oji Rytų ir Vidurio Europoje.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės