Sparčiausiai augo investicinis gyvybės draudimas – investicinio gyvybės draudimo sutarčių „Hansa gyvybės draudime“ sudaryta net 82 procentais daugiau nei 2005 metais.

„Gyventojai vis labiau įvertina gyvybės draudimą ne tik dėl apsaugų, bet ir kaip patrauklią ilgalaikio taupymo ir investavimo priemonę. Vis daugiau žmonių renkasi investicinį gyvybės draudimą, taip pat ir investavimo kryptys „drąsėja“ – renkamasi ne tik tos kryptys, kurios investuoja į obligacijas, bet ir kryptys su didesne akcijų dalimi“, – teigė „Hansa gyvybės draudimo“ direktorius Mindaugas Jusius.

Pasak M.Jusiaus, vidutinė suma, skiriama draudimui, taip pat auga itin sparčiai – per metus daugiau nei dvigubai. 2005-aisiais metais „Hansa gyvybės draudimo“ klientas gyvybės draudimui per mėnesį vidutiniškai skirdavo 143 litus, 2006-aisiais - 306 litus.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją