Kauną pasirinko po ilgų paieškų

Naujos gamyklos statybas įmonė pradėjo planuoti prieš kelerius metus, kai buvo nuspręsta įkurti dar vieną – jau šeštą – gamyklą ir taip patenkinti sparčiai augančius Europos poreikius. Pirmosios dvi gamyklos veikia Danijoje ir Airijoje, trečioji – Indijoje, dar dvi įsikūrusios Jungtinėse Amerikos Valstijose.

„Hollister Lietuva“ vadovo Shane Caher teigimu, Lietuva, pirmiausia, buvo pasirinkta dėl žmonių – jų profesionalumo, tinkamo požiūrio ir įmonės misijos atspindėjimo. Kompanija pripažįsta, kad pasirinkimą paskatino ir Lietuvos Vyriausybės, Kauno miesto ir rajono savivaldybių, vietos verslo atstovų požiūris ir palaikymas, švietimo įstaigų lankstumas ir galimybės pritaikyti specialistų rengimą pagal verslo poreikius.

„Renkantis lokaciją naujai investicijai tarp mūsų kriterijų buvo ne tik patogi geografinė padėtis, investicinis klimatas, bet ir plėtojamos inžinerinės kompetencijos. Mūsų gamyklose gaminamos medicininės priemonės sprendžia jautrias pacientų problemas, padeda jiems gyventi oriai. Kartu mums labai svarbios mūsų vertybės, siejančios mus su darbuotojais, o Kauno atstovai puikiai įrodė, kad vietos darbo rinkos specialistų požiūris, kompetencijos ir darbo etika atitinka mūsų įmonės kultūrą“, – teigia „Hollister Lietuva“ vadovas Shane Caher.

Gamyba – kitų metų antrą ketvirtį

„Hollister Incorporated“ Lietuvos padalinyje jau dirba daugiau nei 40 darbuotojų, iš kurių didelė dalis šiuo metu stažuojasi įmonės padaliniuose Airijoje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose ir po kelis mėnesius ar ištisus metus truksiančių stažuočių grįš dirbti į Lietuvą bei padės gamyklai pradėti gamybos darbus. Be to, įmonė jau pradeda gamybos darbuotojų paiešką.

Planuojama, kad Kauno LEZ įsikūrusios gamyklos statybos darbai bus netrukus baigti, o medicininės įrangos gamyba prasidės antrajame metų ketvirtyje. Tikimasi, kad iki 2019 m. pabaigos čia jau dirbs daugiau nei 140 darbuotojų, o per artimiausius du metus jų skaičius išaugs iki 300.

Iš pradžių šioje gamykloje bus gaminami stomos priežiūros produktai, padedantys pacientams, turintiems stomas po žarnyno ar šlapimo pūslės operacijų. Vėliau gamyba bus plečiama ir Kaune bus gaminama ir „Hollister Incorporated“ kateterių produktai, skirti Europos rinkai.

Planuojama, kad 24 0000 kv. m. plotą užimanti gamykla 2025 metais jau veiks visu pajėgumu.

„Hollister Incorporated“ vysto, gamina ir parduoda stomos priežiūros bei intensyvios terapijos ir žaizdų priežiūros reikmenis vartotojams ir sveikatos priežiūros specialistams.

1921 metais įkurta bendrovė „The Firm of John Dickinson Schneider, Inc“ valdo keletą nepriklausomų verslų, veikiančių skirtingais pavadinimais visame pasaulyje. Bendrovei priklausančios medicinos produktų vystymo ir gamybos įmonės veikia „Hollister Incorporated“ vardu. Bendrovė turi gamybos ir platinimo padalinius trijuose žemynuose, biurus daugiau nei 25 pasaulio šalyse ir tiekia produkciją į daugiau kaip 90 rinkų.

„Dirbdami „Hollister Incorporated“ mes didžiuojamės savo atliekamu darbu, o įmonė yra įsipareigojusi savo darbuotojams bei žmonėms, kurie naudojasi mūsų kuriamais produktais ir paslaugomis, padėti gyventi oriau ir patogiau“,- sako „Hollister Lietuva“ vadovas Shane Caher.

„Hollister Incorporated“, tikimasi, taps dideliu postūmiu Lietuvos medicininės įrangos gamybos sektoriuje.

Daugiau naujienų iš Kauno skaitykite ČIA.