Praėjusią savaitę bendrovė buvo informuota, kad pirmumo teise ketina pasinaudoti Gintaro brolis, grupės akcininkas Mindaugas Marcinkevičius: vasario 17 d. jo atstovas susitiko su akcijų pardavėju.

„Bertona Holdings Limited“ advokatas buvo patikintas, kad pirmumo teise įsigyjamų akcijų sandoris turėtų įvykti pirmadienį.

„Išgirdome apie M. Marcinkevičiaus įgalioto atstovo kreipimąsi dėl ketinimo pasinaudoti įstatymų suteikiama pirmumo teise įsigyti dalį parduodamų broliui G. Marcinkevičiui priklausančių su „Vilniaus prekyba“ bei įmonių grupe susijusių bendrovių akcijų. Vadinasi, „Bertona Holdings Limited“ įsigis tik tas smulkiojo akcininko G. Marcinkevičiaus parduodamo akcijų paketo dalis, kurioms kitų akcininkų pirmumo teisė nėra numatyta. Toks M. Marcinkevičiaus žingsnis, ko gero, atspindi grįžusį pasitikėjimą grupės veikla ir ketinimą toliau į ją investuoti“, – sako „Bertona Holdings Limited“ Lietuvos skyriaus vadovas Ignas Staškevičius.

Kipre registruota bendrovė „Bertona Holdings Limited“ yra nuo 2009 m. veikianti grupės bendrovė, kurios misija yra įgyti ir valdyti smulkiuosius grupės įmonių akcijų paketus.

Ši bendrovė 2016 metais įsigijo Žilvino Marcinkevičiaus bei Mindaugo Bagdonavičiaus toje pačioje verslo grupėje turėtus akcijų paketus.

„Bertona Holdings Limited“ akcininkais ir galutiniais naudos gavėjais iki šiol yra 5 fiziniai asmenys: Nerijus Numavičius, Vladas Numavičius, Ignas Staškevičius, Mindaugas Marcinkevičius ir Gintaras Marcinkevičius.