Ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras, atliekamas dėl galimai įvykdyto sukčiavimo, turto pasisavinimo, turto iššvaistymo, neteisėto vertimosi ūkine finansine veikla, dokumentų suklastojimo ir panaudojimo. Taip pat tiriama, ar svetimas turtas nebuvo įgytas apgaule.

Tyrimo duomenimis, įvairūs fiziniai ir juridiniai asmenys, ketindami investuoti savo pinigus tarptautinėje valiutų rinkoje FOREX, 2013–2017 m. sudarė sutartis su įmonėmis „Forekslitas“ ir UAB „FX sprendimai“ dėl prekybinių sąskaitų atidarymo bei prekybinių sąskaitų valdymo. Sudarę sutartis asmenys į šių įmonių banko sąskaitas pervesdavo įvairaus dydžio pinigines sumas, dalis asmenų savo lėšų taip ir neatgavo.

Gyventojai ir juridiniai asmenys, sudarę sutartis su šiomis įmonėmis ir nukentėję nuo galimai neteisėtos veiklos, prašomi kreiptis į FNTT Klaipėdos apygardos valdybą šiais kontaktais: tel. (8 46) 312 056, el. p. dokumentas.klaipeda@fntt.lt.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)