„Turime daug atnaujinimų, bet svarbiausi iš jų bus akustika, apšvietimas ir įvairiapusiškai pagerinta lankytojo patirtis. Diegiame akustines plokštes, individualiai konfigūruojamus LED šviestuvus, aptarnavimą pagreitinsiančius maisto ir gėrimų savitarnos aparatus, perplanuojame ir atnaujiname erdves, kuriame mobiliąją programėlę, įrenginėjame žaidimų zoną“ , – anksčiau sakė arenos vadovas Andrius Žiauberis.

Atnaujinimo metu įdiegta nemažai išmanių sprendimų, o dalis paslaugų arenoje buvo automatizuota. Arenoje bus išplėsta TV sistema, todėl lankytojai rungtynes galės stebėti net koridoriuose. Skaitmeniniai ekranai įdiegti ir tualetuose – taip lankytojai nepraleis nei vieno tritaškio.

„Kaip 2004 metais, taip ir dabar norime būti žingsniu priekyje. Siekiame tapti viena iš technologiškai pažangiausių arenų Baltijos šalyse, todėl investuojame ne tik į lankytojo, bet ir renginių organizatoriaus patirties gerinimą. Dirbame ties salės transformacijos procesų automatizavimu, pažangių sprendimų integracijomis, didiname sėdimų vietų skaičių, peržiūrime kainodarą“, – sakė arenos vadovas.

Atnaujinta arena atsidarys pripažinimo sulaukęs ,,Cirque du Soleil” artistų pasirodymas. Jau dabar arena talpins 10 proc. daugiau žmonių nei prieš tai. Renginio dieną į ją galės ateiti 13,5 tūkst. žiūrovų.

Anksčiau projektiniuose pasiūlymuose buvo numatyta atnaujinti arenos fasadą, kuris turėjo pakeisti savo formą. Visgi fasadas liko nepakitęs, kodėl – neaišku.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės