Gruodį bendrovė skelbė svarstanti visas savo veiklos Rusijoje galimybes, įskaitant ir pasitraukimą iš Rusijos rinkos, ką po Maskvos invazijos į Ukrainą padarė daug vakarietiškų verslų.

Kai kuriems pavyko užsitikrinti greitą ir sklandų pasitraukimą, parduodant verslą su didele nuolaida ar tiesiog perleidus vietos valdymui.

Dabar verslų pasitraukimo iš Rusijos tempai sulėtėję, o likusiems tenka taikytis prie naujų sudėtingų taisyklių. Vadovai sako, kad gauti valstybinės komisijos pritarimą – ilgas ir sudėtingas procesas.

„Dėl itin sudėtingų sąlygų DP bendrovė Rusijoje žengia šį žingsnį, tai reiškia, kad bus nutraukti bandymai parduoti „DP Russia“, o tai reiškia ir grupės veiklos Rusijoje pabaigą“, – teigiama „DP Eurasia“ išplatintame pareiškime.

Nors dar per anksti vertinti finansinius šio bankroto padarinius, bendrovė skelbia, kad šakos išoriniai finansiniai įsipareigojimai, siekiantys 520 mln. rublių (5,56 mln. dolerių), pereina „DP Eurasia“ Turkijos atšakai. Taip sumažinama grynoji bendrovės skola ir pagerinamas grynųjų balansas (siekiantis 5,97 mln. dolerių).

„DP Russia“, kuri buvo trečioji didžiausia picas į namus pristatanti picerija Rusijoje, šalyje turėjo 142 picerijas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)