Šiuo metu įmonės padaliniuose pirmenybė teikiama iš anksto užsiregistravusiems klientams, o neužsiregistravę asmenys aptarnaujami tik atsiradus laisvai vietai, t. y. kuomet iš anksto užsiregistravę klientai neatvyksta ar atšaukia savo vizitą. Tokia klientų aptarnavimo tvarka išliks ir toliau, pažymi „Regitra“.

Atsižvelgiant į Vyriausybės nutarimą paslaugų teikimo vietose vienam asmeniui užtikrinti 10 kv. m plotą, įmonės padaliniuose, patenkančiuose į tų savivaldybių teritorijas, kuriose paskelbtas karantinas, bus ribojamas vienu metu aptarnaujamų asmenų skaičius. Pavyzdžiui, jei klientų aptarnavimo salės plotas siekia 70 kv. m, tuomet bus aptarnaujama iki 7 klientų.

Toks pat darbo organizavimo principas bus taikomas ir teorijos egzaminų klasėse, skelbiama „Regitros“ pranešime. Pagal tai į priekį bus planuojamas egzaminų vietų skaičius. Taip pat dalis egzaminų bus vykdomi nenutrūkstamu srautu arba bus perkeliami į kitas dienas. Su asmenimis, kuriems bus atšaukti teorijos egzaminai, susisieks įmonės darbuotojai ir pasiūlys kitus galimus laikus. Kitiems asmenims egzaminai įvyks kaip suplanuota.

Didėjant COVID-19 susirgimų skaičiui visoje Lietuvoje, „Regitra“ klientus kviečia naudotis elektroninėmis paslaugomis. Nuotoliniu būdu galima ne tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, bet ir užregistruoti prieš tai Lietuvoje eksploatuotą transporto priemonę ar pranešti apie jos pardavimą, užsisakyti naują registracijos liudijimą ir numerio ženklus bei kt.

Siekiant valdyti klientų srautus, visi elektroniniai užsakymai bus pristatomi tik per kurjerį arba į artimiausią paštomatą.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės