Dar 2008 m. buvo planuojama pradėti griovimo ir pertvarkymo darbus, tačiau prekybos tinklui sutrukdė krizė.

„Remonto darbus buvusiame Naujoje Vilnioje kino teatro pastate pradėjome tik dabar, nes sunkmetis buvo sustabdęs daugelį projektų, taip pat ir prekybos tinklo plėtrą. Pagal suderintą su visomis atsakingomis įstaigomis projektą, pastato fasadas liks nepakitęs, tik bus restauruotas. Didesnės renovacijos bus atliekamos pastato viduje“, – DELFI sakė prekybos tinklo atstovė ryšiams su visuomene Olga Malaškevičienė.

Pastate turėtų atsidaryti vieno X „Maxima“. Planuojama, kad dviejų aukštų prekybos centre taip pat bus nuomojamos patalpos, tačiau apie galimus nuomininkus dar nekalbama.

„Draugystės“ pastatas yra įtrauktas į kultūros paveldo objektų sąrašą.

Kultūros paveldo departamento direktoriaus pavaduotojas Algimantas Degutis DELFI sakė nematąs problemos, kad buvusiame kino teatre atsidarys maisto prekių parduotuvė, svarbu, kad būtų išlaikyti reikalavimai

„Svarbu, kad vertingų savybių nepažeistų. Tai niekam neprieštarauja, objektai gali keisti funkciją“, – teigė jis.

Naujosios Vilnios seniūnas Jurijus Gridiuško DELFI sakė, kad seniūnija leidimą kasinėjimo darbams išdavė liepos pradžioje. Planuojama, kad fasadinė pastato dalis bus išlaikyta iki pusės, o likusi bus nugriauta ir pastatytas priestatas.

„Gyventojų nuomonės įvairios, kai kurie vertina teigiamai, kad geriau sutvarkytas, negu apgriuvęs, nenaudojamas pastatas“, – sakė jis.

„Maxima“ parduotuvių tinklas yra didžiausias Lietuvoje, liepos pabaigoje jį sudarė 216 parduotuvių.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės