Bendra Rusijos įmonių įsipareigojimų suma Šveicarijos frankais dabar siekia 5,9 mlrd. dolerių. Tarp paskolų gavėjų – tokios bendrovės kaip „Gazprom“, „Sberbank“ ir „Gazprom bank“.

Po Šveicarijos nacionalinio banko sprendimo atšaukti valiutų kurso lubas, kurias jis nustatė 2011-aisiais metais, frankas sustiprėjo JAV dolerio ir euro atžvilgiu 26-28 proc.

Sausio 13 d. tarptautinė reitingų agentūra „Fitch“ sumažino trylikos Rusijos bendrovių reitingus. Peržiūrėtas reitingas tokių bendrovių kaip „Gazprom“, „Lukoil“, Rusijos geležinkeliai (RŽD)

Sausio 9 d. tarptautinė reitingų agentūra „Fitch“ sumažino ilgalaikį Rusijos skolinimosi reitingą vienu laipteliu – iki lygio BBB-. Kaip teigia analitikai, reitingas sumažintas dėl kritusios rublio vertės ir atpigusios naftos. Tokiam reitingų agentūros sprendimui įtakos turėjo ir Rusijos centrinio banko sprendimas padidinti bazinę palūkanų normą iki 17 proc.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Valiutos, kurios tapo euro aukomis

Euras, kuris 2014 m. pradžioje kėsinasi praryti latą, jau yra sunaikinęs ne vieną nacionalinę valiutą. Visi žino apie vokiečių markę, italų ...

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės