„Biok laboratorijos“ valdybos pirmininkas Norbertas Žioba patikina, kad įmonės strategija išlieka orientuota į augimą: siekiama stiprinti nuosavus prekės ženklus, skatinti eksportą, didinti gamybos efektyvumą bei kurti produktų inovacijas. Romualdos Stragienės skyrimas į direktorės pareigas yra susijęs su jos sėkminga profesine veikla.

R. Stragienė yra baigusi ekonomikos studijas Vilniaus Universitete ir ISM vadovų verslo vadybos magistrantūros programą.

Ji yra aktyvi Lietuvos rinkodaros bendruomenės narė: skaito paskaitas universitetuose, pasisako konferencijose, dalyvauja LIMA (Lietuvos marketingo asociacija) valdyboje. 2015 metais Romualda buvo išrinkta Lietuvos metų marketingo vadove.

Buvęs įmonės vadovas Vaidotas Krencius po trijų metų darbo kosmetikos versle pereina į konsultavimo paslaugų sritį.

Didžiausias Lietuvos kosmetikos gamintojas „Biok laboratorija“, valdantis prekės ženklus „Rasa", „Aras", „Margarita", „Ecodenta", „Biok Dermatology" kuria ir gamina daugiau nei 200 skirtingų veido, kūno ir plaukų priežiūros bei burnos higienos priemonių.

Įmonė įregistruota 1991 m., nuo 2013 m. dirba pagal GMP (geros gamybos praktikos) standartą.

Šiuo metu įmonėje dirba 60 darbuotojų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)