1997 metais įsteigta „Labochema“ yra integruotų laboratorijų sprendimų tiekėja, turinti padalinius visose Baltijos šalyse.

Ji taip pat kontroliuoja ir sparčiai augančią laboratorijų baldų gamybos įmonę „Gidela“. Įmonėse dirba daugiau nei 50 žmonių. Konsoliduotos grupės pajamos 2020 metais siekė 12,6 mln. eurų.

„Labochema“ yra labai efektyvi organizacija, kurios pagrindą sudaro lojalūs ir didžiulę patirtį sukaupę komandos nariai. Šis veiksnys niekur nedingsta ir po sandorio, todėl esu tikras, kad kartu su „Dominique Dutscher“ patirtimi ir galimybėmis užsienio rinkose, „Labochemai“ atsivers naujos perspektyvos. „BaltCap“ ir „Labochema“ buvo partneriai 10 metų ir tai buvo kupina gerų emocijų kelionė“, - pažymėjo „BaltCap“ partneris Šarūnas Stepukonis.

„Naują „Labochemos“ evoliucijos etapą pradėsime su strateginiu investuotoju, kuris veikia visoje Europoje ir yra didžiausias nepriklausomas laboratorijų medžiagų ir įrangos tiekėjas. Nepaisant dydžių skirtumo, „Dominique Dutscher“ verslo filosofija ir vertybės labai panašios į mūsų. Esame pasirengę ir motyvuoti kartu žengti greičiau ir toliau. Taip pat noriu padėkoti „BaltCap“ už pagalbą ir patarimus – kartu su jais mes tapome brandžia organizacija“, - sakė „Labochemos“ vadovas Deivaras Šelmys.

Šis sandoris dar labiau sustiprins „Dominique Dutscher“ – didžiausio Europoje nepriklausomo laboratorinių reikmenų tiekėjo, kurio pajamos siekia 300 mln. eurų – pozicijas rinkoje.

Laikantis grupės strategijos, visų bendrovių stiprybės išnaudojamos klientų, kurie gauna prieigą prie didesnės pirmaujančių Europos ir globalių gamintojų prekių pasiūlos, naudai.

„Dominique Dutscher“ veikia nuo 1982 metų. Šiuo metu grupėje yra 14 bendrovių, išsidėsčiusių Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, Jungtinėje Karalystėje, Slovakijoje, Čekijoje, Šveicarijoje ir Vokietijoje. „Labochema“ po sandorio ir toliau veiks savo vardu.

„BaltCap“ „Labochemos“ akcijų įsigijo 2011 metais. Tai jau 8-a parduota įmonė iš 9, buvusių „BaltCap SME Fund“ portfelyje. Fondas dar valdo sporto klubų tinklą „Impuls“, valdantį 29 klubus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Fondo sekėjas „BaltCap Growth Fund“ per porą metų investavo į 6 imones (Lietuvoje - „Livin”, „Gemma” ir „Verkter”).

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės