Artūras Bakšinskas atkreipė dėmesį, kad asociacijai priklausančių bendrovių akcininkai keitėsi ir anksčiau.

„Kiekviena pertvarka įneša naujovių, tai tam tikri darbo organizavimo pakeitimai, matyt, bus, tačiau norėčiau pastebėti, kad tiek šita įmonė, tiek visos kitos mūsų įmonės jau yra keitusios akcininkus ir keitusios pavadinimus ir tikrai darbo kokybei nė vienu atveju tai neatsiliepė“, – BNS sakė A. Bakšinskas.

„Manau, kad čia yra tiesiog niekuo neišskirtinis rinkoje dalykas – tas rinkos ekonomikoje nuolat vyksta. Tai mes tikimės, kad viskas bus gerai – tiek klientams, tiek darbuotojams, tiek ir Lietuvai su investicijomis“, – pridūrė jis.

Pasak A. Bakšinsko, akcininkų pasikeitimas vargu ar turės didelės įtakos darbo kultūrai.

„Nemanau, kad kažkokie esminiai darbo organizavimo skirtumai yra. Sakysime, pas mus gi „Ergo“ grupė irgi yra vokiečių kultūros apimtyje. (...) Pats darbo organizavimas iš esmės apibrėžtas tiek direktyvomis, tiek Lietuvos įstatymais, poįstatyminiais aktais, ir tas visoje Europoje iš esmės nesiskiria“, – kalbėjo asociacijos prezidentas.

A. Bakšinskas mano, kad pagrindinis sandorio tikslas buvo būtent Lenkijos bendrovė.

„Lietuvos „Aviva“ ir taip glaudžiai dirbo su Lenkijos „Avivos“ bendrove, be abejonės, kad Lenkijos rinka yra nepalyginamai didesnė, ir tam pirkime, be abejo, didesnis vaidmuo tenka šiai (Lenkijos – BNS) įmonei“, – sako A. Bakšinskas.

Penktadienį paskelbta, kad didžiausia Vokietijos ir viena didžiausių pasaulyje draudimo grupė „Allianz“ už 2,7 mlrd. eurų perka Didžiosios Britanijos gyvybės draudimo grupės „Aviva” įmones Lietuvoje ir Lenkijoje.

Šiuo sandoriu „Aviva“ baigia reikšmingą strateginį dalies verslų pardavimo etapą ir toliau koncentruosis į Jungtinės Karalystės, Airijos ir Kanados rinkas, teigiama bendrovės pranešime.

Sandoriui reikės gauti Lietuvos ir Lenkijos priežiūros institucijų pritarimus. Tikimasi, kad jis bus baigtas per vienerius metus.

„Aviva“ teigimu, klientai įtakos dėl šio sandorio nepatirs, bendradarbiavimas su draudimo tarpininkais taip pat bus tęsiamas tais pačiais pagrindais. Bendrovių „Aviva Lenkija“ ir „Aviva Lietuva“ vadovybė bei darbuotojai lieka dirbti perduodamose įmonėse.

„Allianz“ grupė yra tarp pasaulio didžiausių draudimo ir turto valdymo grupių, turinti daugiau kaip 100 mln. klientų 70-yje pasaulio šalių. 2020 metais „Allianz“ gavo 140 mlrd. eurų pajamų ir uždirbo 10,8 mrld. eurų pelno.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės