Naujasis "Audimo" padalinys įsikurs buvusiose bendrovės "Prienius" ("E.Walters Baltic") patalpose, iš kurių užsienio investuotojas savo verslą perkėlė į Kiniją.

Šiuo metu "Audime" dirba 740 darbuotojų, bendrovė turi siuvimo padalinį ir Jonavoje. Taip pat bendradarbiauja su daugiau kaip 40 regioninių smulkių ir vidutinių tekstilės įmonių, turinčių 1,2 tūkst. darbuotojų, kurios bendrovei teikia įvairias paslaugas.

"Audimas" į pažangiausias aprangos kūrimo ir gamybos technologijas bei dizaino centrą per kelerius artimiausius metus planuoja investuoti daugiau kaip 10,5 mln. litų.

"Audimo" pirmojo šių metų pusmečio apyvarta, palyginti su tuo pačiu 2004 metų laikotarpiu, išaugo 22,8 proc. - nuo 32,4 mln. iki 39,45 mln. litų. Palyginamuoju laikotarpiu bendrovės gaminių eksportas padidėjo 24,2 proc. - iki 30,31 mln. litų, o produkcijos su "Audimo" prekės ženklu pardavimai - 18,7 proc. - iki 9,14 mln. litų.

Kauno bendrovė eksportuoja produkciją į Vokietiją, Švediją, Didžiąją Britaniją, Olandiją, Ispaniją ir į kitas šalis. "Audimas" siuva įmonėms "Nike" (Olandija), "Hucke" ir "S. Oliver" (Vokietija), "Rohnisch Sportswear" (Švedija), "Outdoor & Sports" (Didžioji Britanija).

Aprangą su savo prekės ženklu "Audimas" parduoda visose Baltijos šalyse, jose veikia 21 bendrovės parduotuvė. Dvi parduotuves "Audimas" yra atidaręs Estijoje ir tris Latvijoje, kitos veikia Lietuvoje.

"Audimas" 2005 metais pardavimus padidinti tikisi maždaug dešimtadaliu - iki 90 mln. litų.

"Audimo" apyvarta pernai išaugo 12,7 proc. - iki 81,688 mln. litų, uždirbta 7,083 mln. litų grynojo pelno - 61,9 proc. daugiau nei užpernai.

Po 29,83 proc. "Audimo" akcijų valdo įmonės vadovė Ona Balžekienė, įmonės valdybos pirmininkas Rimvydas Povilaitis bei valdybos narys Arvydas Povilaitis.

Šaltinis
Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės