Kaune, Prienuose bei Jonavoje gamybos padalinius turinčiam "Audimas" paslaugas taip pat teikia dar apie 40 smulkiųjų įmonių, tačiau bendrovė ketina didinti pajėgumus ir yra privesta plėstis ne Lietuvoje, rašo "Verslo žinios".

"Pernai žengėme į Prienus, ten sukūrėme 250 darbo vietų, tiek pat žmonių dirba ir Jonavoje, kur padalinį išplėtėme kiek galėjome. Kaune šiemet pabaigėme statyti gamybos plotus išplečiant marginimo padalinius, įdiegėme naujas technologijas, tačiau ketiname atidaryti dar kelis nuosavus fabrikus", - teigė "Audimo" valdybos pirmininkas Rimvydas Povilaitis.

Bendrovėje šuo metu dirba per 1 tūkst. žmonių, tačiau šiemet planuojama priimti dar 100, tiek pat kitąmet.

Parengęs verslo plėtros projektą, "Audimas" tikėjosi pasinaudoti ES struktūrinių fondų lėšomis, tačiau paramos nesulaukė.

"Negavę paramos kai kurias projekto dalis šiek tiek sumažinome, tačiau patys pradėjome įdieginėti naujas technologijas bei tam tikrus gamybos metodus, susijusius su žmonių mokymu bei tam tikrų užsakymų valdymu, plėsti gamybos bazes. Pernai investicijos sudarė 5,1 mln. litų, šiemet - apie 8 mln. litų, tad apie 80 proc. projekto jau yra įgyvendinta", - teigė A.Povilaitis.

Jis sakė, kad šiuo metu yra papildomai vykdomi dar 6 projektai - logistikos grandinės pertvarkymo, prekės ženklo plėtros kitose rinkose, gamybos išteklių išplėtimo Lietuvoje ir kitose rinkose bei pažangių darbo metodų diegimo projektas.

Šiemet "Audimas" planuoja uždirbti apie 5,5 mln. litų pelno.

Šaltinis
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės