Kaip vertina siekį atjungti visus ekonominius ryšius su Rusija?

Delfi TV laidos „Iš esmės“ pradžioje pasiteirauta, kaip pašnekovai vertina iniciatyvą atjungti visus ekonominius ryšius su Rusija.

Vilniaus pramonės ir verslo asociacijos prezidentas Sigitas Besagirskas neabejoja, kad įmonės, prasidėjus karui, nebefokusuoja savo ateities Rusijoje, tačiau tam, kad galėtų visiškai nutraukti ryšius, būtinas laikas. Priešingu atveju – išloštų pati Rusija.

„Šiandien prekyba su Rusija nebesudaro tokios ženklios dalies, kokią mes turėjome anksčiau, iki karo ir, manau, iš principo verslas nebesiorientuoja ir savo ateities nebesieja su Rusija, bet, manau, tam turėtų būti nustatytas protingas terminas. Jeigu mes pasižiūrėtume mūsų investicijas Rusijoje, tai visos įmonės yra pasakiusios, kad jos traukiasi iš Rusijos, tačiau tam reikia laiko, jeigu mes šiandien nutrauksime ryšius, turime riziką, kad tos įmonės bus nusavintos ir rusai turės papildomus šaltinius finansuoti karą ir taip pat turėsime kitas blogas išplaukiančias pasekmes“, – taip svarsto S. Besagirskas.

Pašnekovas taip pat priduria, kad tą pasiruošimui reikalingą laiką būtų galima isprausti į maždaug tris ar šešis mėnesius.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)