Kurjerių ir vairuotojų asociacijos pirmininkas Dalius Rudokas pirmadienį pranešė, kad keičiasi protesto akcijos pobūdis – planuota automobilių kolona bus skirta ne prieš „Bolt“ įmonę, o už Ukrainą, kovojančią kare prieš Rusiją.

„Nedarbo diena planuojama toliau, tik dėl kolonos nusprendėme prieš „Bolt" nebedaryti. Gal bus mažesnė kolona, bet su mintimi palaikyti Ukrainą. Nenorime per daug drumsti ramybės, padarysime paprastą apvažiavimą, užsidėsime gal vėliavėles ir žiūrėsim,e kiek žmonių susirinks, nes pagrindinė mintis keisis“, – Eltai sakė D. Rudokas.

ELTA primena, kad praėjusį antradienį nuo vidurnakčio dalis pavėžėjimo platformos „Bolt“ vairuotojų atsijungė nuo įmonės sistemos, taip protestuodami dėl keliamo vairuotojo komisinio mokesčio, mokamo už naudojimąsi platformos paslaugomis. Vairuotojai atsijungę nuo „Bolt“ platformos buvo iki trečiadienio vidurnakčio.

„Bolt“ vairuotojų protestų priežastis yra nuo kovo 1 d. didinamas „Bolt“ komisinis mokestis. Nuo 10 iki 20 proc. tarifo dalis didėja Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, nuo 10 iki 15 proc. Kėdainiuose, Mažeikiuose, Marijampolėje. Vilniuje ir Kaune jis kils nuo 20 iki 25 proc., neskaičiuojant PVM.

2020-ųjų vasarą protesto akciją Vilniuje yra rengę „Bolt Food“ maisto kurjeriai. Jie tuomet piktinosi naująja įmonės kainodara.

Šaltinis
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės