„Jai jokio spaudimo niekas nedarė. Jei buvo daromas spaudimas, tai girdėjau iš jos institucijos ir iš jos pačios. Susitikus su ja ne kartą buvo pabrėžta, kad jos pareigos reikalingos, pritraukiant užsienio investicijas į Lietuvą. Buvo garantuota, kad čia politikos niekas nesiruošia daryti“, - ketvirtadienį Vyriausybėje žurnalistams sakė Algirdas Butkevičius.

Paklaustas, kaip vertina M.Dargužaitės darbą, premjeras atsakė, kad tai turėtų daryti ūkio ministras.

M.Dargužaitė pareiškė, kad pastaraisiais metais ji nuolat kovojo, siekdama išlaikyti „Investuok Lietuvoje“ veiklos tęstinumą, o didžiausias iššūkis buvo naujosios valdžios išankstinis nusistatymas prieš bet kokį konstruktyvų dialogą.

"Kad ir kaip stengiausi pati premjerui pristatyti „Investuok Lietuvoje“ veiklą ir bendradarbiavimo reikalingumą, pirmą kartą jį sutikau tik kai jau buvau gavusi ūkio ministrės (iki 2012 metų birželio buvusios ministrės Birutės Vėsaitės - BNS) niekuo nemotyvuotą pasiūlymą palikti vadovės pareigas. Tuo tarpu premjeras visada surasdavo laiko susitikti su įvairiausiais kitais ekspertais investicijų klausimais – juk visi geriau supranta situaciją nei „Investuok Lietuvoje“ vadovė", - savo viešame laiške rašo M.Dargužaitė.

M.Dargužaitė 2011-ųjų birželį tapo buvusio ūkio ministro Rimanto Žyliaus patarėja. Iki tol ji dirbo viceprezidente JAV investicijų banke „Goldman Sachs“.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (124)