SĮ „Susisiekimo paslaugos" direktorius Gintas Bliuvas pripažino, kad keleiviai į naująją tvarką reaguoja dvejopai. „Didžioji dalis jų laikosi naujosios tvarkos, ją vertina ir supranta, bet turime ir nepatenkintų keleivių, juos skirstau į dvi kategorijas. Vieni reiškia nepasitenkinimą dėl objektyvių priežasčių, pavyzdžiui, sunkiai judantys senukai, kiti - dėl to, kad dabar yra priversti mokėti už kelionę", - tvirtino pašnekovas.

Nemokančiųjų už kelionę pastaruoju metu išties gerokai sumažėjo. SĮ "Susisiekimo paslaugos" duomenimis, per devynis šių metų mėnesius sulaikyta perpus mažiau keleivių, važiuojančių be bilieto, nei per visus praėjusius metus. Vargu ar šių metų pabaigoje pažeidėjų skaičius prilygs pernykščiam, nes šįmet iki spalio mėnesio jų nubausta beveik 47 tūkst., o pernai per visus metus šis skaičius net perkopė 100 tūkstančių.

Vilniaus miesto savivaldybės Eismo organizavimo skyriaus Viešojo transporto poskyrio vedėjas Evaldas Matonis tvirtino, kad nauja įlipimo į viešąjį transportą sistema pateisino miesto valdžios lūkesčius. Pasak jo, pasiekti abu naujosios sistemos tikslai - autobusuose ir troleibusuose sumažėjo keleivių, neturinčių bilieto, taip pat asocialių asmenų. Pasak pašnekovo, įvedus reikalavimą įlipti tik pro priekines duris retkarčiais vis dar galima viešajame transporte išvysti asocialių asmenų, bet dabar tokia situacija labiau išimtis nei taisyklė.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės