Organizatoriai primena, kad dalyviai yra asmeniškai atsakingi už savo elgesį maratono metu. Vienas svarbiausių reikalavimų dalyvaujantiems dviratininkams – techniškai tvarkingas dviratis ir šalmas. Dalyviui, neturinčiam šalmo, neleidžiama startuoti, o važiuojantys be šalmų bus diskvalifikuojami. Dalyvio šalmas negali būti įskilęs, sugadintas, savadarbis ar netinkantis dviračių sportui.

„Velomaratono“ rengėjai rekomenduoja mūvėti dviratininko pirštines, o mažiau patyrusiems dalyviams ir vaikams – kelių ir alkūnių apsaugas.

Be to, svarbu nepamiršti, kad nuo starto iki finišo linijos „Velomaratono“ dalyviams draudžiama naudotis mobiliaisiais telefonais.

Kad maratone važiuojantieji jaustųsi saugiai, jie važiuos uždaroje trasoje.

„Velomaratono“ trasa: Gedimino prospektas, Šventaragio gatvė , T. Vrublevskio g., Arsenalo g. bei T.Kosciuškos g. (su apsisukimu ties Antakalnio žiedu ir grįžimu atgal), Karaliaus Mindaugo tiltas, Žvejų g., Upės g., Vytauto g., A. Mickevičiaus g. per Žvėryno tiltą , A. Goštauto g. (su apsisukimu ties Baltuoju tiltu ir grįžimu atgal), Gedimino pr. Vieno trasos rato apytikslis ilgis yra 10 kilometrų.

Velomaratono organizatoriai ir projektas „Nebūk briedis“ primena, kad pašaliniams asmenims važiuoti ir vaikščioti Velomaratono trasa važiavimų metu yra draudžiama. Pereiti „Velomaratono“ trasą galima tik tam skirtose vietose prieš pereinant, įsitikinus, kad tai padaryti saugu.

Taip pat, svarbu nepamiršti, kad rugpjūčio 24 dieną, sekmadienį, vyksiančio didžiausio dviračių renginio „Velomaratonas“ metu nuo 7 iki 18 val. bus ribojimas eismas Vilniaus centre. Taip pat renginio dieną keisis kai kurių autobusų ir troleibusų maršrutų trasos bei bus draudžiama statyti transporto priemones maratono trasoje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės