Naujojoje zonoje taip pat galima įsigyti sertifikuotų lagaminų spynelių ar kitų kelionėje praversiančių smulkmenų – pagalvėlių, ausų kištukų ir pan.

„Oro uostui svarbu, kad kiekvienas keleivis pageidaujamą paslaugą rastų kuo greičiau ir paprasčiau, tad atnaujinta bagažo pakavimo erdvė įkurta tarp skrydžių registracijos stalų ir aviacijos saugumo patikros - ji gerai pastebima iš visų salės kraštų. Laukdamas, kol bus supakuotas jo lagaminas, keleivis taip pat galės įsigyti kelionei reikalingų smulkmenų, kurias pastebės sau prieš akis“, - pranešime sakė Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė.

Paslaugą teikiantys darbuotojai lagaminą į tamprią plėvelę supakuos vos per kelias akimirkas. Pakuojami bus ne tik lagaminai, bet ir kuprinės, vaikiški vežimėliai, slidės, snieglentės bei kitoks nestandartinis bagažas.

Norintiems dėl bagažo jaustis visiškai ramiems, įmonė siūlo galimybę papildomai apdrausti savo daiktus – praradusiam lagaminą keleiviui bus suteikiama piniginė kompensacija.

„Pack&Fly“ grupės paslaugos Lietuvoje teikiamos Vilniaus ir Kauno oro uostuose. Įmonė savo filialus taip pat turi Rusijos, Estijos, Tailando ir Kirgizijos oro uostuose.

Vilniaus oro uostas priklauso tris oro vartus Vilniuje, Kaune ir Palangoje jungiančiam Lietuvos oro uostų tinklui.

Per 2015 metus jie aptarnavo 4,2 milijono keleivių. Šiuo metu iš Lietuvos oro uostų 17 aviakompanijų reguliariai skraido 55 kryptimis į 44 miestus Europoje ir už jos ribų, o šalies pasiekiamumą dar labiau didina daugiau nei 6 užsakomųjų skrydžių bendrovės.

Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) duomenimis, Lietuvos oro uostai prie Lietuvos BVP 2013-aisiais prisidėjo 2,5 proc.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)