„airBaltic" teismui taip pat yra apskundusi Vilniaus apygardos teismo sprendimą pritaikyti laikinąsias apsaugos priemones ir areštuoti 199,83 mln. Lt Latvijos skrydžių bendrovės ir Rygos oro uosto turto.

„airBaltic" viceprezidentas ir atstovybės Lietuvoje vadovas Tadas Vizgirda ketvirtadienį žurnalistams sakė, kad kol kas nei „airBaltic", nei Rygos oro uosto turtas nėra areštuotas.

„Mes gerbiame teismo kompetenciją ir tikimės, kad žino, ką daro. Dabar laukiame tolimesnių veiksmų", - sakė T. Vizgirda.

Konfliktas tarp skrydžių bendrovių kilo, kai „flyLAL" kreipėsi į teismą ir viešai apkaltino „airBaltic" dėl esą nesąžiningos konkurencijos Rygos oro uoste, nes esą „airBaltic" jame gauna iki 80 proc. dydžio nuolaidas. Rugsėjį „flyLAL" prašymu pritaikytos ir minimos laikinosios apsaugos priemonės.

52,6 proc. „airBaltic" akcijų valdo Latvijos Vyriausybė. Jai taip pat priklauso ir Rygos oro uostas.

„flyLAL" priklauso bendrovėms „ŽIA valda", „Sanitex" ir „Indeco". „flyLAL" įkurta 2005 m. privatizavus „Lietuvos avialinijas".

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės