V.Zelianka neatskleidė kas yra didžiausias bendrovės kreditorius.

DELFI rašė, kad dėl daugiau nei 35 tūkst. Lt nesumokėtos algos bendrovei „Star1 Airlines“ prašoma iškelti bankroto bylą. Tai patvirtinęs bendrovės „Tavo alga“ vadovas Mindaugas Raudonis.

„Taip, mes kreipėmės į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo, kadangi yra neatsiskaityta su darbuotoju. To darbuotojo, kuris į mus kreipėsi, žiniomis, atlyginimai toje bendrovėje vėluoja daugumai darbuotojų. Kaip yra iš tikrųjų, reikėtų smulkiau klausti pačios bendrovės“, - sakė jis.

Jo teigimu, darbuotojas, kuris kreipėsi į skolų išieškotojus, algos negavo maždaug nuo birželio mėnesio.

Iškelti bankroto bylą savo valdomoms įmonėms „Star1 Airlines“ ir „Star Holidays“ yra paprašiusi ir bendrovė „Star Team Group“.

DELFI primena, kad į viešumą bendrovės finansinės bėdos iškilo, kai paaiškėjo, kad iš Dublino negalėjo pakilti šios bendrovės lėktuvas, nes jis dėl skolų buvo sulaikytas lizingo bendrovės prašymu.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės