Nors kai kuriose šalyse kol kas situacija dėl pandemijos yra pakankamai įtempta, Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas tikisi, kad kartu su vasaros sezonu prasidės laipsniškas aviacijos sektoriaus atsigavimas.

„Nors esame naujoje realybėje ir kartu vis dar išgyvename pandemijos iššūkius, tačiau noras keliauti niekur nedingo, susidomėjimas kelionėmis sparčiai auga, todėl balandį keliautojai galės rinktis jau pamėgtus maršrutus atostogoms, nepamirštos ir verslui aktualios kryptys – jos bus siūlomos visuose trijuose oro vartuose“, – teigia A. Stikliūnas.

Keleiviams primenama, kad visas esamas ir artimiausiu metu planuojamas skrydžių kryptis iš Lietuvos oro uostų, taip pat reikalavimus keliautojams rasite specialiame polapyje adresu www.vilnius-airport.lt/kryptys (informacija pateikiama ir apie Kauno bei Palangos oro uostus).

„Dauguma pasiryžusių keliauti jau susitaikę, kad virusas neišnyks nei šiais, nei kitais metais, todėl turime išmokti gyventi su pasikeitusiomis aplinkybėmis. Privalomi testai ir griežtos saugumo priemonės yra naujoji realybė, kurioje vyksta ir vyks keliavimas artimiausiu laikotarpiu. Matome kaip atsakingai elgiasi absoliuti dauguma keliautojų ir norėtume darkart priminti, kad saugumas šiuo laikotarpiu priklauso taip pat ir nuo mūsų pačių elgesio. Būkime atsakingi, imkimės saugumo priemonių visose situacijose“, – ragina A.Stikliūnas.

Skrydžiai Vilniaus oro uoste

Keliaujantiems verslo tikslais, pagal dabartinius oro bendrovių planus, nuo balandžio bus sudarytos galimybės skristi į Briuselį („Brussels Airlines“), Stokholmą („SAS – Scandinavian Airlines“), o nuo kovo mėnesio pabaigos ir į verslo atstovams svarbius miestus – Oslą („airBaltic“), Miuncheną („airBaltic“), Kijevą („Ukraine International Airlines“, „Ryanair“), Dortmundą („Wizz Air“).

Atostogų krypčių išsiilgusiems žmonėms sostinės oro vartai pasiūlys populiarius maršrutus Europos žemyne ir už jo ribų. Nuo kovo mėnesio pabaigos oro bendrovė „Ryanair“ skraidins į Milaną, nuo balandžio pabaigos iš Vilniaus oro uosto bus galima skristi į vieną seniausių Kipro miestų Larnaką, o egzotiškų atostogų norintiems keliautojams bus siūlomas maršrutas į Kutaisi miestą Gruzijoje.

Vilniaus oro uoste jau startavo ir dar startuos papildomi skrydžiai populiariomis poilsinėmis kryptimis (užsakomieji skrydžiai). Be šiuo metu jau vykstančių ir lietuvių pamėgtų kelionių į Tenerifės salą, vyksta skrydžiai į populiarius Egipto kurortus Hurgadą ir Šarm aš Šeichą. Suplanuoti skrydžiai taip pat ir į kitą Egipto kurortą Marsa Alamą.

Esamos ir planuojamos kryptys

Jau startavo „Itaka Lietuva“ skrydžiai į Madeirą.

Nuo balandžio mėnesio bus sudarytos galimybės atostogoms tokiuose Turkijos kurortuose kaip Alanija (vykdys „Novaturas“) ir Antalija („Tez Tour“, „Tiketa Tour“ ir „Novaturas“).

Skrydžiai Kauno oro uoste

Aviacinio vasaros sezono pradžia naujienų pasiūlys ir Kauno oro uosto keleiviams, šiame oro uoste planuojami vykdyti 6 maršrutai.

Nuo kovo pabaigos bus atkurtas susisiekimas su populiariomis tarp emigrantų kryptimis – Jungtine Karalyste ir Norvegija. Oro bendrovė „Ryanair“ skraidins į du Londono oro uostus – Lutoną ir Stanstedą, o į Olesiundą ir Bergeną bus galima nuvykti naudojantis „Wizz Air“ paslaugomis.

Esamos ir planuojamos kryptys

Iš Kauno oro uosto keleiviai galės pasiekti ir Airijos sostinę Dubliną. Skrydžiai šia populiaria kryptimi jau yra vykdomi ir bus tęsiami aviacijos vasaros sezono metu.

Skrydžiai Palangos oro uoste

Palangos oro uoste balandį oro bendrovės siūlys patogų susisiekimą su Kopenhagos ir Rygos oro uostais, per kuriuos keliautojai gali pasiekti daugelį Europos ir pasaulio šalių.

Esamos ir planuojamos kryptys

Tiek verslo atstovų, tiek atostogaujančiųjų mėgstami maršrutai yra vykdomi visus metus.

Į Danijos sostinę Kopenhagą tęs skrydžius Skandinavijos oro linijų bendrovė „SAS – Scandinavian Airlines“, o į kaimyninės Latvijos sostinę Rygą – „airBaltic“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės