Vilniuje ketvirtadienio rytą spaudė maždaug 28 laipsnių šaltis. Vilnietės Aušros vyras bergždžiai bandė užkurti mašiną, tad pora nusprendė išsikviesti taksi automobilį.

„Apskambinau visas Vilniaus taksi bendroves, tačiau niekas nevažiuoja. Dalis taksistų taip pat nesugebėjo užvesti automobilių, o likusieji buvo kaip mat išgraibstyti. Tad nėra net kaip nuvežti vaikų į darželį”, - pasakojo moteris.

„Martono“ taksi vadovas Ričardas Kriukovas pasakoja, kad rytinėmis valandomis įmonės sulaukia maždaug ketvirtadaliu daugiau skambučių.

„Dabar daliai gyventojų neužsiveda jų transporto priemonės, todėl tokios paslaugos poreikis išaugęs. Pačių iškvietimų skaičius bendrai padidėjęs 20-25 procentais“, - pasakoja R. Kriukovas.

Anot jo, didelių gudrybių, kaip išsikviesti taksi – nelabai yra. Net ir bandant išsikviesti taksi prieš valandą, automobilių gali neužtekti.

„Operatorės ir dabar nepriiminėja visų užsakymų į priekį, nes jeigu jų daug, fiziškai neįmanoma visų priimti“, - sakė R. Kriukovas.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos